قیمت و خرید ۳۸ مدل جعبه پذیرایی لوکس و شیک در سال ۱۴۰۰

جعبه دمنوش خرید جعبه پذیرایی شیک و لوکس از دیجی کالا
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

سر فصل های این مطلب :

بهترین جعبه پذیرایی چوبی و شیشه ای

جعبه پذیرایی ،جعبه ای شیک از جنس چوب،مقوا یا پلاستیک می باشد که ازآن برای نگهداری انواع چای کیسه ای،دمنوش ،نسکافه و… استفاده میشود.

شما جعبه پذیرایی را اکثرا روی میز هر مدیر عامل یا رئیس کارخانه ای دیده اید. این جعبه ها بسیار شیک می باشند که بیشتر جنبه تزئیناتی آنها مورد توجه می باشد.

در متن زیر ما به چند مورد از شیک ترین جعبه های پذیرایی می پردازیم اگر به مقالات دکوراسیون و تزئیناتی علاقه دارید می توانید مطالب زیر را نیز بخوانید .

جعبه پذیرایی لوکس باکس مدل LB11

بهترین و ارزان ترین جعبه پذیرایی شیک ولوکس مدل LB11  می باشد که  دارای ۶ قسمت جهت نگهدارای انواع تنقلات و خشکبار بوده که با دارا بودن درب نشکن شفاف از نفوذ گرد و غبار به داخل آن جلوگیری می کند  وباعث می شود تا ماندگاری و تازگی بیشتری در این مواد باقی بماند.
ظرفیت هر قسمت حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ گرم انواع خشکبار بوده و دارای ابعاد بسیار مناسبی است بنحوی که علاوه بر جذابیت دوچندانی که به میز پذیرایی شما می بخشد فضای زیادی را اشغال نمی نماید.
این جعبه پذیرایی از جنس چوب و فقط دارای یک طبقه است .
جعبه پذیرایی لوکس باکس مدل LB11 دیجی کالا

جعبه  لوکس باکس مدل LB12

 جعبه پذیرایی لوکس باکس مدل LB12  با داشتن ظاهری بسیار شیک و کارایی بالا توانسته رضایت شما مشتریان عزیز را به خود جلب نماید،
محصول ارائه شده دارای ۴ قسمت جهت نگهدارای انواع تنقلات و خشکبار بوده که با دارا بودن درب نشکن شفاف از نفوذ گرد و غبار به داخل آن جلوگیری بعمل آمده ومنجر می شود تا ماندگاری و تازگی بیشتری در این مواد باقی بماند.
علاوه بر این دارای محل نگهدارای دستمال کاغذی خواهد بود که میتواند تکمیل کننده پذیرایی لوکس شما خواهد بود ظرفیت هر قسمت حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ گرم انواع خشکبار بوده و دارای ابعاد بسیار مناسبی است بنحوی که علاوه بر جذابیت دوچندانی که به میز پذیرایی شما می بخشد فضای زیادی را اشغال نمی نماید.
جعبه پذیرایی لوکس باکس مدل LB12
جعبه پذیرایی لوکس باکس مدل LB12

جدیدترین و پرفروش ترین جعبه پذیرایی به اتنخاب مشتریان

در زیر جدیدترین انواع جعبه پذیرایی مناسب برای پذیرایی مهمان ها در منزل یا محیط کاری معرفی شده است .

برای مشاهده محصولات بر روی عکس یا نام محصول کلیک کنید . لطفا قیمت نهایی و موجود بودن محصول را در سایت فروشنده بررسی نمایید.

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا