۱۴ مدل لوستر مدرن و جدید + مدل های سال ۹۹

لوستر جدید 2020 آشپزخانه
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

نکات مهم هنگام خرید لوستر و چراغ تزیینی

هدف از خرید : در ابتدا مشخص کنید زیبایی لوستر برای شما الویت دارد یا میزان نوری که فراهم می کند. انتخاب شما هر کدام از این دو حالت باشد باید فضای منزلتان را در انتخاب لوستر لحاظ کنید. دقت داشته باشید عدم تناسب لوستر به لحاظ ابعاد و سبک جلوه ای بسیار نازیبا به فضای خانه شما می دهد.

انتخاب لوستر بر اساس سبک آنها : نکته ای که تأثیر مستقیم بر زیبایی و نمای فضای خانه شما دارد سبک لوستر منتخب شما است. خانواده های ایرانی علاقه وافر به لوسترهای کلاسیک پر از کریستال های شیشه ای و بلوری دارند. هر چقدر نور بیشتری از این لوسترها منتشر شود طرفداران این سبک لوستر را راضی تر خواهد کرد. توجه داشته باشید مناسب ترین دکوراسیون برای این مدل لوسترها دکوراسیون های کلاسیک و سنتی است. چرا که در فضاهای این چنینی اغلب آباژور و مبلمان و سایر لوازم خانگی با لوسترهای کلاسیک همخوانی دارند. اگر لوستر انتخابی شما با جود زیبایی چیدمان کلی منزلتان هماهنگی نداشته باشد بهتر است در انتخابتان تجدید نظر کنید. چرا که ممکن است طی مدت کوتاهی از آن دلزده شوید. همان طور که در فضاهای مدرن و کوچک استفاده از لوسترهای مدرن و اسپرت در اندازه های کوچکتر و تعداد کم تر پیشنهاد می شود.

این لوستر پسند همه هست !!!

لوستر جدید 2020 آشپزخانه
لوستر جدید ۲۰۲۰ آشپزخانه

چراغ های مناسب لوستر : انتخاب چراغ متناسب با نور پردازی مطلوب و با کیفیت فاکتور مهمی قلمداد می شود. انتخاب انواع چراغ ال ای دی و اسم ام دی آفتابی مهتابی در کنار زیبایی خارق العاده بواسطه نور غیرهمرنگ چشمان شما و میهمانانتان را آزار نخواهد دارد. ضمن اینکه می توانید با استفاده کلیدهایی که نور را تنظیم می کند براساس نیاز و تمایل نور را کم یا زیاد کنید.

توجه به بلندای سقف : نکته آخر در مورد به هنگام خرید انواع لوستر مدرن کلاسیک و فانتزی شیک چراغ های تزیینی، توجه به بلندی و ارتفاع سقف خانه است. به عنوان مثال شما در فضایی که سقف بلند دارند به راحتی می توانید از چراغ های آویز یا لوسترهایی با چراغ آویزدار بهر بگیرید. در عوض اگر منزل شما یا سقفی کوتاه ساخته شده از چراغ های سقفی و یا لوسترهایی سقفی با استفاده از این لوسترهای هم کوتاهی سقف منزل شما مشخص نمی شود و هم جلوه لوستر و چراغ از بی نخواهد رفت. چراغ های دیواری جزو چراغ های تزیینی هماهنگ با این نوع فضاها به شما می روند.

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا