۳۰ مدل از زیباترین آینه های دکوراتیو

آینه دکوراتیو سایان هوم مدل CA07 سایز 170
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

اگر به فکر تغییر دکوراسیون یا طراحی داخلی منزل خود هستید می توانید از آینه های دکوراتیو الهام بگیرید.آینه های دکوراتیو کمک بسیاری برای زیباسازی منزل شما می کنند.

اکثر افراد روزانه برای آرایش و مرتب کردن موهای خود و حتی دیدن لباس و مرتب بودن سر و وضع خود از آینه استفاده می کنند . اکثر افراد از آینه ها بیشتر در حمام و سرویس بهداشتی استفاده می کنند .

اما استفاده از آینه های دکوراتیو در تمامی قسمت های خانه می تواند کمک زیادی به تغییر دکوراسیون منزل شما انجام دهد.

جاهای زیادی در منزل شما وجود دارند که می توانید از آینه های دکوراتیو استفاده کنید به طور مثال شما می توانید برای اتاق نشیمن که یکی از نقاط مهم خانه شماست استفاده کنید –علاوه بر آن اگر راهرو داشته باشید یا حتی کنار یک باغچه ورودی یا فضایی که شما در آن محیط گل و سبزه داشته باشید مکان های مناسب برای نصب این آینه ها می باشد .

در فضاهای بزرگتر مثل اتاق نشیمن به این نکته توجه داشته باشید که بکاربردن تعدد آینه ها رقابت در این کار محسوب نمی شود بلکه آینه ها یکدیگر را تکمیل می کنند بطور مثال چیدمان چند آینه با قاب دایره ایی شکل حتی اگر تفاوت اندکی در سایز و قاب داشته باشند همدیگر را تکمیل می کنند .

می توانید یک تعامل هوشمندانه بین آینه ها و سایر اشیای منزل ایجاد کنید تا هارمونی زیبابخشی داشته باشید. بدین ترتیب که شما میتوانید آینه ها را در جایی قرار دهید که انعکاس زیبایی از محیط بیرون به داخل منزل باشد و یا یک ایده جالب اینکه میتوانید قاب آینه ایی به اندازه تلویزیونتان داشته باشید و انعکاس آن را در آینه ببینید. حتی زمانی که دستگاه خاموش است.
نکته دیگری که بهتر است به آن توجه داشته باشید رعایت تم انتخابی برای دیزان اکسسوری های دکوراتیو است. توصیه می شود چنانچه در محیطی از منزل از مدل های مدرن و صنعتی استفاده در سایر فضا ها و اتاق های دیگر نیز همان تم رعایت شود – برای مثال اگر در اتاق نشیمن از آینه ها با فریم های فلزی استفاده میکنید بهتر است در اتاق های خواب و آشپزخانه – حمام و راهروهای ورودی و … بجای فریم چوبی و.. از این همین مدل استفاده نمایید.

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا