قیمت و خرید ۲۹ مدل کلاه شنا جدید سال ۹۹

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

کلاه شنا، کلاهی قابل انعطاف می باشد که معمولا از سیلیکون و لاتکس ساخته می شود. کلاه شنا باعث افزایش سرعت در مسابقات شنا می شود به خاطر همین در مسابقات توسط ورزشکاران حرفه ای  استفاده می شود.

 ورزش‌های آبی از پرطرفدارترین و مهیج‌ترین ‌ورزش‌ها به‌شمار می‌روند.
شنا از جمله آموزه‌هایی بوده که اکثر تمدن‌ها در برنامه‌های آموزش نظامی خود از آن استفاده می‌کردند. با گسترش شنا نیاز به ‌لباس‌‌های مخصوص مورد توجه قرار گرفت.

 

‌لباس‌هایی که بسته به رشته‌ی رقابت، آب و مواد محلول در آن و حتی فیزیک بدنی شناگر متفاوت بودند؛ پوشش‌هایی که خطرات اندک ورزش‌های آبی را به حداقل می‌رساندند.
از جمله خطراتی که می‌توان آن‌ها ‌را وابسته به نوع ‌لباس دانست می‌توان به التهاب گوش میانی و داخلی، رشد استخوان در کانال گوش به سبب داخل شدن طولانی مدت آب ‌به داخل گوش، سوزش چشم یا پوست به علت بالا بودن میزان PH آب که ناشی از وجود گندزدای (کلر) آب استخر است، تخریب ساختار و تغییر رنگ مو به سبب قرار گرفتن طولانی مدت در برابر کلر آب استخر و در مورد استخرهای رو باز آفتاب سوختگی شدید (یکی از عمده دلایل سرطان پوست) ‌می‌توان اشاره کرد.

پوشیدن کلاه شنا از موها در برابر کلر موجود در آب محافظت کرده و همچنین از ریختن مو در آب استخرها و غیربهداشتی شدن آب جلوگیری می کند.

در ادامه می توانید محبوب ترین انواع کلاه را در زیر ببینید. برای دریافت مشخصات کامل و قیمت آن می توانید بر روی عکس یا عنوان محصول کلیک کنید.

  قیمت انواع عینک شنا 

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا