۶+۱ مدل برس ریمل که برای آرایش چشم باید شناخت!

قیمت و خرید برس ریمل از دیجی کالا
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

استفاده از برس ریمل مناسب در آرایش چشم، می‌تواند فرمی دراماتیک، جذاب و خیره‌کننده ایجاد کند. اگرچه در آرایش روزمره بسیاری از ریمل استفاده نمی‌کنند اما گاهی استفاده از ریمل به تنهایی بدون هیچ آرایش دیگری می‌تواند تاثیرگذار و خاص باشد.

اینکه بدانید کدام ریمل با چه مدل برس یا فرچه‌ای برای آرایش چشم شما مناسب است، می‌تواند کار را آسان کند. می‌خواهید مژه‌های پرتری داشته باشید یا ترجیح می‌دهید مژه‌هایتان کمی بلندتر دیده شود، گاهی هم اینکه ریمل کمی به مژه‌ها حالت دهد و در واقع مژه‌ها را فر کند کافی است.

فرم برس ریمل می‌تواند تاثیر شگفتی در کیفیت و اثرگذاری آن داشته باشد. با خواندن این نکات همیشه بهترین انتخاب را برای آرایش چشم داشته باشید.

برس توپ دار (BALL TIPPED)

این مدل براش با داشتن یک بخش توپی شکل به شما کمک می‌کند که بتوانید به خوبی مژه‌های کوچک و کم پشت گوشه‌های داخلی چشم را پوشش دهید. ریمل زدن روی این بخش غیرقابل دسترس چشم، باعث می‌شود چشم‌های شما درشت‌تر، کشیده‌تر و زیباتر دیده شود.

در استفاده از این مدل براش ریمل احتیاط کنید که بیش از اندازه ریمل روی مژه‌هایتان پخش نشود.

مشاهده ریمل ها

برس منحنی یا خمیده (CURVED WAND)

فرچه منحنی شکل ریمل دقیقا به دلیل فرم خاصی که دارد باعث می‌شود مژه‌هایتان فِر شود. برای اینکه از این مدل برس بهترین استفاده را کنید و مژه‌هایتان را به خوبی فر کنید باید برس را از وسط مژه به سمت بالا تکان دهید. این براش مژه‌هایتان را به سمت بالا متمایل می‌کند و باعث می‌شود چشم‌ها بازتر دیده شود.

مشاهده محصولات میبلین

منبع : دیجی استایل

برای مشاهده محصولات بر روی عکس یا نام محصول کلیک کنید . لطفا قیمت نهایی و موجود بودن محصول را در سایت فروشنده بررسی نمایید.

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا