۳۲ مدل اسباب بازی دخترانه آشپزخانه +عکس اسباب بازی دخترانه

مشخصات، قیمت و خرید اسباب بازی مجموعه آشپزخانه

اسباب بازی دخترانه

دختران دوست دارند با چه چیزی بازی کنند؟ همه دخترها مثل هم نیستند. اما بیشتر دختران اسباب بازی آشپزخانه ،لوازم آشپزخانه ، قوری ،عروسک و مهمانی بازی را دوست دارند .اسباب بازی ها با توجه به سن و جنسیت کودکان به صورت های متفاوتی طراحی و تولید شده اند .سازندگان اسباب بازی با توجه به نیاز بازار محصولات بسیار متنوعی را برای دختران و پسران طراحی و راهی بازار نموده اند .بیشتر ما اسباب بازی که رنگ صورتی داشته باشد را اسباب بازی دخترانه می نامیم. ما فراموش می کنیم که دختران نیز دوست دارند لباس های قهرمانان را بپوشند و یا چیزهایی برای خود بسازند. وظیفه ما به عنوان والدین پیدا کردن اسباب بازی هایی است که علاوه بر سرگرم کردن بچه ها استعداد های آنها را نیز شکوفا کند .

اسباب بازی های دخترانه مدل آشپزخانه

دختران دوست دارند مثل یک خانوم واقعی رفتار کنند. اسباب بازی مدل آشپزخانه دختران را به وجد می آورد . بچه‌ها هم دوست دارند تا یک مجموعه آشپزی کامل داشته باشند تا برای این کار حسابی آماده شوند. آن‌ها به دستان مادرشان نگاه می‌کنند، به ظرف‌هایی که استفاده می‌کنند به لباسی که هنگام آشپزی می‌پوشند، به چیزهایی که باهم ترکیب می‌کنند و حتی به موادی که برای درست کردن غذا خریداری می‌کنند دقت می‌کنند، تا زمانی که وقت بازی شروع می‌شود.بچه‌ها بیش از هرچیز عاشق این هستنند که شما در بازی‌هایشان شرکت کنید و بازی‌هایشان را همانطور که آن‌ها باور دارند باور کنید. در زیر چند نمونه از بهترین اسباب بازی های آشپزخانه را برای شما معرفی کرده ایم .  

اسباب بازی های لوازم آرایشی بهداشتی

دختران علاقه زیادی به شانه کردن موهای خود و آراستگی دارند. خرید اسباب بازی لوازم آرایشی باعث می شود لحضات سرشار و خوشی داشته باشندو خود را تخلیه کنند . این اسباب بازی های دخترانه هیچ گونه ضرری ندارد .

عروسک دخترانه

خاله بازی یکی از بازی های جذاب و عالی برای بچه هاست که جنبه تربیتی نیز دارد و از همان سنین بچه ها را برای بزرگ سالی آماده می کند . اگر به چند دختر کوچک که در حال بازی با عروسک هایشان هستند دقت کنید محو تماشای بازی آنها می شوید . می بینید که با چه ذوقی در حال بازی هستند .عروسک های متنوعی در بازار هستند .عروسک های پولیشی ،عروسک های سخنگو ، عروسک های حیوانات ،

چرخ خیاطی اسباب بازی اسپادان تویز

32 مدل اسباب بازی دخترانه آشپزخانه +عکس اسباب بازی دخترانه

اسباب بازی دخترانه چرخ خیاطی به صورت موزیکال است .می دوزد ولی از رو می‌دوزد و جنبه بازی و سرگرمی دارد و خودش یک پارچه نازک دارد.

ست آشپزخانه اسباب بازی مدل دورا

32 مدل اسباب بازی دخترانه آشپزخانه +عکس اسباب بازی دخترانه

برای مشاهده محصولات بر روی عکس یا نام محصول کلیک کنید . لطفا قیمت نهایی و موجود بودن محصول را در سایت فروشنده بررسی نمایید.

اسباب بازی دخترانه آشپزخانه ،کودکان را به وجد می آورد. دختران دوست دارند مثل یک خانوم واقعی باشند و همه کارهایی که یک آدم بزرگ انجام می‌دهد را انجام دهند. بچه‌ها هم دوست دارند تا یک مجموعه آشپزی کامل داشته باشند تا برای این کار حسابی آماده شوند. آن‌ها به دستان مادرشان نگاه می‌کنند، به ظرف‌هایی که استفاده می‌کنند به لباسی که هنگام آشپزی می‌پوشند، به چیزهایی که باهم ترکیب می‌کنند و حتی به موادی که برای درست کردن غذا خریداری می‌کنند دقت می‌کنند، تا زمانی که وقت بازی شروع می‌شود.

بچه‌ها بیش از هرچیز عاشق این هستنند که شما در بازی‌هایشان شرکت کنید و بازی‌هایشان را همانطور که آن‌ها باور دارند باور کنید. در زیر چند نمونه از بهترین اسباب بازی های آشپزخانه را برای شما معرفی کرده ایم .

ست بازی آشپزخانه ایکیا

قیمت اسباب بازی آشپزخانه بزرگ
قیمت اسباب بازی آشپزخانه بزرگ
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا